Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

 

 
 
 
 
 
 

Maszpozostało znaków.
 

Wpisz kod ochronny:
...

 

Zaopatrzenie zakładów drzewnych

33-300 Nowy Sącz, ul. Zdrojowa 32
tel. +48 18 547 67 01
tel. +48 18 547 67 02
fax +48 18 547 67 03

Jolanta Stanisz [księgowość]
tel. +48 664 920 994
e-mail: j.stanisz@nel-tech.pl

Wojciech Holender [kierownik d/s sprzedaży region południowy]
tel. +48 664 920 995
e-mail: w.holender@nel-tech.pl

Michał Gozdecki [kierownik d/s sprzedaży region południowo-wschodni]
tel. +48 664 920 996
e-mail: m.gozdecki@nel-tech.pl

Jakub Sikora [kierownik d/s sprzedaży region zachodni]
tel. +48 664 920 997
e-mail: j.sikora@nel-tech.pl

Krzysztof Dziarmaga [kierownik d/s sprzedaży region północno-wschodni]
tel. +48 664 920 998
e-mail: k.dziarmaga@nel-tech.pl

Paweł Gumulak [kierownik d/s sprzedaży i serwisu]
tel. +48 600 030 354
e-mail: p.gumulak@nel-tech.pl


Wyświetl większą mapę